Vernostná karta

kartaČo je to Vernostná karta firmy DASON?
Je program zameraný na poskytovanie dlhodobých nadštandardných výhod pre stálych zákazníkov firmy DASON.5 základných výhod vlastníkov Vernostných kariet firmy DASON

1. Garantuje Vám minimálne 7% trvalú zľavu na všetku tieniacu techniku.
2. Podľa aktuálne bežiacej akcie (pravidelné info na internete) aj viac %-nú zľavu.
3. Ak sa preukáže Vašou DASON Vernostnou kartou niekto z rodiny, priateľ alebo známy,

    aj on dostane minimálne 7% zľavu a automaticky mu bude vystavená aj jeho vlastná Vernostná karta.

4. Možnosť reklamácie tovaru bez nákupného dokladu! Pokiaľ ste stratil/a nákupný doklad, pri reklamácií tovaru, stačí predložiť (alebo telefonicky nahlásiť číslo Ver.karty) Vašu DASON Vern. kartu a personál firmy už všetko zariadi.

5. Pri pozáručnom servise a opravách nášho tovaru, po predložení DASON Vernostnej karty, Vám ponúkneme výrazne nižšie ceny, oproti naším štandardným cenníkom!Kompletné pravidlá

Držiteľom sa môže stať ktorákoľvek osoba staršia 18 rokov s korešpondenčnou adresou v Slovenskej republike.

Obdržanie karty je bezplatné a nárok vzniká každému zákaznikovy,ktorému firma DASON realizovala zákazku v hodnote minimálne 66,39 €.

Každému zákaznikovy môže byť vydaná maximálne jedna Vernostná karta.

Vernostná karta môže byť používaná ďalšou osobou s vedomím a poverením jej vlastníka. Táto poverená osoba môže plne využiť výhody Vernostnej karty a po realizácií zákazky jej bude automaticky vystavená vlastná Vernostná karta.

V prípade straty môže zákazník požiadať o vydanie novej Vernostnej karty na infolinke firmy DASON.

Na Vaše požiadanie,Vám budeme ochotne posielať informácie o naších novinkách,nových produktoch,prípadne aktuálnych akciách na Vaš e-mail.

Na každej vydanej DASON Vernostnej karte je uvedené mobilné číslo na konkrétneho člena tímu firmy DASON(spravidla je to osoba, ktorá riešila Vašu prvotnú zákazku).Táto kontaktná osoba(teraz už Váš predajca), Vás ochotne kedykoľvek informuje, poradí Vám, alebo urýchlene vyrieši Vaše problémy a požiadavky.

Pri pozáručnom servise a opravách nášho tovaru, po predložení DASON Vernostnej karty, Vám ponúkneme výrazne nižšie ceny, oproti naším štandardným cenníkom!

Všeobecné pravidlá programu DASON Varnostných kariet platia od 1.5.2007.