Sme už 22 rokov na trhu

Firma DASON v súčastnej podobe vznikla v roku 1998, problematikou dodávky a montáže tieniacej techniky sme sa už zaoberali od roku 1993. Postupne sme začali zaradovať do sortimentu nové, progresívne výrobky a produkty, aby sme umožnili väčšiu možnosť výberu, s maximálnou snahou o čo najideálnejšie riešenie interiéru a exteriéru.Našim cieľom je:


  • -byť tu pre zákazníka pri výbere, dodaní i namontovaní najmodernejšieho, kvalitného, sortimentu produktov,
  • -udržiavať stabilné a hlavne prístupné ceny našich produktov,
  • -dlhodobá spokojnosť s našimi službami,
  • -snažiť sa vyriešiť vaše akékoľvek požiadavky,
  • -vytvoriť u našich zákazníkov spokojnosť a aj istotu, že sa stali našimi klientmi natrvalo


ZOBRAZIŤ VIAC

Výhody našej ponuky

KVALITA

Kvalitu naších ponúkaných produktov zaručuje jeden z najväčších výrobcov tieniacej techniky v Česku a Slovensku, firmy CLIMAX, u ktorej máme výhradné regionálne zastúpenie pre oblasti Prešova a Košíc. Tktiež preto dávame na všetky naše výrobky záruku 4 roky.

ODBORNOSŤ

Našou prioritou je poskytovať zákazníkom špičkové odborné služby, vyplývajúce z dlhoročnej kvalifikovanej praxe a to od prvotného kontaktu, poradenskej služby, zamerania, montáže, záručného a samozrejme aj pozáručného servisu.

ŠIROKÁ PONUKA

Firma DASON sa zaoberá dodávkou a montážou značkovej tieniacej techniky. Náš sortiment predstavujú vnútorné a vonkajšie žalúzie, rolety, siete proti hmyzu, markízy a mnoho ďalších výrobkov najvyššej kvality. Každý kus z nášho sortimentu je ORIGINÁL, pretože je dodávaný presne na mieru.