Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Predstavujú jeden z najstarších spôsobov tienenia okien. Skladajú sa z roletového panciera, ktorý tvoria spojené hliníkové alebo plastové lamely. Pancier sa navíja do schránky a vedie sa v bočných lištách. Vonkajšie rolety sa dajú ovládať ručne alebo motoricky.

Vonkajšie rolety v sebe skrývajú množstvo výhod. Objavte ich aj vy!

Vonkajšie rolety predstavujú jeden z najlepších a najefektívnejších spôsobov tienenia rodinných domov alebo bytov. Dajú sa využiť nielen ako ochrana proti slnku, ale aj ako zábrana pred únikom teplacez okenný otvor. V lete zabraňujú prehrievaniu interiéru, v zime naopak fungujú ako tepelná izolácia. Výsledkom je značná úspora nákladov na klimatizáciu a vykurovanie.


Výhody vonkajších roliet CLIMAX:

  • Špičkové nemecké komponenty Alukon
  • Najširší sortiment typov a farieb v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Široká predajná sieť

Dokonalé tienenie vďaka vonkajším roletám

Rokmi osvedčené vonkajšie rolety dokonale zatienia váš interiér, ale súčasne vďaka prieduchom medzi jednotlivými lamelami neprichádzate o možnosť púšťať denné svetlo do miestnosti alebo vetrať. Ak chcete miestnosť dokonale zatieniť, lamely jednoducho dovriete a naplno využijete funkciu roletového panciera.


Vonkajšie rolety chránia vaše okná

Či sa už chystáte na novostavbu alebo rekonštrukciu, určite si zaobstaráte nové okná. Odporúčame inštaláciu vonkajších roliet, ktoré chránia okná pred nepriaznivým počasím, ako je nárazový dážď a vietor, krúpy, alebo pred UV žiarením. Rolety tak viditeľne predlžujú životnosť okien. Ak neviete, aké vonkajšie rolety sú vhodné práve na váš typ stavby, neváhajte a skontaktujte sa s nami. Radi vám poradíme!S vonkajšími roletami bude váš dom bezpečnejší

Veľkou výhodou vonkajších roliet je zvýšenie bezpečnosti vášho domu. Roleta sa dá vybaviť závesmi, ktoré v spojení s motorickým ovládaním zabraňujú nadvihnutiu panciera. Predstavujú tak neľahkú prekážku pre zlodejov a dobrú ochranu proti vlámaniu. Ak si chcete zaobstarať vonkajšie rolety napríklad na chatu, dajú sa dodať aj uzamykateľné rolety, ktoré ochranu objektu ešte zvyšujú.
Zabezpečte si pokoj na prácu a spánok.

Rolety znižujú hlučnosť z okolia, čo oceníte najmä vtedy, ak bývate pri rušnej ceste. Pomocou vonkajších roliet vás okolie, v ktorom bývate, nebude rušiť pri práci a zabezpečí vám i vašim deťom dokonale pokojný spánok.


Fotogaléria