Plissé

Vnútorné látkové tienenie


Predstavuje funkčné, a predovšetkým výrazné dekoratívne tienenie. Patria sem látkové rolety, plisované rolety, japonské posuvné steny a vertikálne žalúzie.


Látkové tienenie vnesie do interiéru originalitu.


Z obyčajnej izby dokáže vyčariť dizajnovú miestnosť, ktorá je moderná a zároveň útulná. Vyberte si vzor, ktorý bude dokonalý presne do vášho interiéru! V ponuke látok nechýbajú detské motívy, vzorované či hladké látky alebo špeciálne nehorľavé tkaniny neprepúšťajúce svetlo.


Látkové tienenie je nielen dekoratívne, ale aj funkčné.

Môžete ho použiť napríklad aj na zatienenie šikmých okien, polkruhov, oddelenie miestnosti alebo môžete umiestniť roletu na krídlo okna alebo pred okenný otvor.

V závislosti od jednotlivých typov sa dá látkové tienenie ovládať pomocou retiazky,šnúry, držadla, ťahadla alebo motoricky.


Výhody vnútorného látkového tienenia:

-Jedna z najširších ponúk látkového tienenia v SR – látkové rolety, plisované žalúzie, japonské posuvné steny, vertikálne žalúzie
-Na všetky výrobky záruka 4 roky
-Krátke dodacie termíny
-Ľahká dostupnosť vďaka širokej predajnej sieti
-Spĺňa nové bezpečnostné normy záväzné pre všetkých výrobcov a montážne firmy platné od 1. 9. 2014


Z kompletnej ponuky si ľahko vyberiete správny typ tienenia
Podľa svojich požiadaviek a štýlu interiéru si ľahko vyberiete zo širokej ponuky rôznych typov vnútorného látkového tienenia.
Kolekcia látok CLIMAX vás prekvapí

K dispozícii máte vzorkovníky látok na látkové rolety a japonské posuvné steny, vzorkovník na vertikálne žalúzie a veľké množstvo látok na plisované žalúzie. Vyžiadajte si ich u našich predajcov!

Látkové tienenie má viac funkcií
Pomocou látkového tienenia sa chránite ako pred slnečnými lúčmi, tak aj pred zvedavými pohľadmi zvonku. 
Fotogaléria